Velo Akademie se první srpnový týden vůbec poprvé sešla ke společnému pobytu na horách. Pravý obsah slov “tréninkové soustředění“ určitě nebylo cílem naplnit, šlo především o zdokonalování jízdních dovedností, zábavu, upevnění party a všestrannou pohybovou náplň.

Kladno, neděle 19.5., přes 180 startujících v 17 kategoriích ve věku 0-12 let, plus 70 přihlášených rodinných týmů ve čtyřech kategoriích, na místě k tisícovce lidí, skvělá atmosféra, spousta neuvěřitelných příběhů, dramat a radosti. Bylo to parádní!

1. FM Cyklocup

První ročník dětských cyklistických závodů FM Cyklocup se uskutečnil 12. května 2018 na kladenském Sletišti a startovalo na něm neuvěřitelných 162 dětí všech věkových kategoriích. Závody provázelo skvělé počasí, vynikající nálada, zajímavý doprovodný program a hlas moderátora Radia Relax. 1. FM Cyklocup předčil veškerá očekávání. Zájem ze strany dětí a spokojenost dětí i rodičů byly nezměrné.

Příměstské cyklotábory dětí se uskuteční v termínech 5.–9. 8. 2019 a 19.–23. 8. 2019

Celodenní pobyt v přírodě, výlety, trénink, dovednostní hry, výuka jazyků, dle počasí tělocvična, více výkonnostních skupin, vhodné pro začátečníky i pokročilé.